Yükselişli Şampiyonlara Kutlama

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yükselişli Şampiyonlara Kutlama
Yükseliş Anadolu Lisesi Genç Kız Voleybol ve Genç Erkek Hentbol Takımlarının Antalya İl Şampiyonu olmaları sebebi ile Yükseliş Eğitim Kuramlarında bir kutlama programı düzenledi.

Programa, Kaymakam Haluk Şimşek, Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Türkiye Hentbol Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Yükseliş Eğitim Kuramları Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık, Milli Eğitim Müdür İkram Ekiz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Menlüt Özen, Yükseliş Anadolu Lisesi Müdürü Halil Topçuoğlu, Yükseliş Koleji Müdür Savaş Sargın, Müdür Yardımcısı Nazmi Haluk Dökmez, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

 

Programda bir konuşma yapan Yükseliş Eğitim Kuramları Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Çalık; ''Yükseliş Eğitim Kuramları olarak uzun yılların planlaması, emeği ve çalışması ile birlikte okul sporlarında önce hentbol son yıllarda da voleybol branşlarında art arada şampiyonlukları Serik'imize getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Ben ilçe, il ve ülke şampiyonlukları ve son aşamasında ise Dünya Şampiyonluğuna kadar uzayan bu başarı yolunda tüm emek veren ekip arkadaşlarıma, Yükseliş Eğitim Kurumları aile bireylerine ev sporcularımıza ayrı ayrı teşekkür ediyor hepsini kutluyorum.'' dedi.

 

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık ise konuşmasında şunları söyledi; ''Belediye Meclisimizde kabul ettiğimiz yeni bir yönetmelikle ile Türkiye genelinde ülke çapında başarılı olan sporcularımıza kurumlarımıza ciddi anlamda ödül kararı aldık. İnşallah sadece il ve bölge derecelerinde kalmazsanız ülke çapında da başarılar elde ederseniz. Bizim de böyle gururumuz çok daha fazla artar. Biz Belediye olarak sporun, sporcunun ve tüm okullarımızın her zaman yanındayız. Bizim üzerimize ne düşüyorsa yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz. Ben bu vesile ile bir kez daha başarılarınızın devamını diliyorum, tebrik ediyorum.''

 

Yükseliş Eğitim Kurumlarını ve öğrencileri kutlayan Kaymakam Haluk Şimşek ise; ''Okul sporları konusunda Serik'te oldukça başarılı bir performans var. Ben göreve geldiğimden bu yana da okul sporlarında lise ve ortaokulda seviyesinde; il bazında bölge bazında ülke bazında çok iyi başarılar elde ettik. Ben Serik adına bu başarılarının devam etmesini diliyorum Yükseliş Koleji'ni de elde etti bu başarılardan dolayı tebrik ediyorum.'' dedi.

 

Konuşma sonrası sporcular madalya ile ödüllendirilerek başarılarının devamı dilendi.

 

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aydoğan: ''Sizlere Alın Terimi Vaat Ediyorum''Önceki Haber

Aydoğan: ''Sizlere Alın Terimi Vaat Ediy...

''MHP'nin Şiarı Önce Ülkem ve Milletimdir''Sonraki Haber

''MHP'nin Şiarı Önce Ülkem ve Milletimdi...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar